İstanbulun 2 Yakası

İstanbul’ un 2 Yakası web sitesi tasarımı.Tasarım modern tasarım trendine uygun olarak hazırlanmıştır.Aynı zamanda doğallık ön planda tutularak hem web hemde mobil platform için uyumlu responsive bir tasarımdır. İsteğe uygun olarak tasarlanmıştır. tüm cihazlardan giriş yapılabilir. kendine has kullanım paneli mevcuttur. seo çalışması “Istplay” olarak bize aittir.

İstanbul’ un 2 Yakası firmamızdan alıntı yapacak olursak

Sektörde ki tüm gelişmelerden haberdar olarak, devamlı bilgi ve teknolojisini tazeleyen, yenilikleri takip eden, gelişim esaslı olan firmamız iş ortakları ile uzun soluklu bir paylaşım elde etmeyi her zaman benimsemiştir.
Elde edilen başarıları geliştirerek, onların devamını sağlamak, güvenilir, insana saygı duyan, girişimci, yenilikçi ve çalışkan bir kurum olarak kalabilmek hedefiyle yola çıkan gün geçtikçe gelişen vizyonun yanı sıra en büyük misyonunu da tüm dünyaya açabilmek olarak benimsemiştir.
Değerli firmanızı iş ortağımız olarak görmek bize mutluluk verecektir.

Biz “İstplay” olarak , hem sizin hem markanızın kurumsal dünyadaki tasarım ve yazılım ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Kurumsal web sitesi hiçbir zaman var olması için yapılmaz. Tüm kurumsal web sitelerinin temel bir amacı vardır. Bu amaç doğrultusunda belirleyici olan bazı kriterler görünüm, işlevsellik, içerik ve arama motoru optimizasyonudur. Hepsi tek bir amaca hizmet eder. Bu amaç tabi ki kurumların müşterileri ile en iyi iletişimi sağlayabilmeleridir. Kuruma ve hizmet veya ürünlere uygun bir görünüm, müşteri beklentilerini karşılayan içerikler, kullanımı kolaylaştıran işlevsellik ve kolaylıkla ulaşılmayı sağlayan arama motoru ve sosyal medya optimizasyonu her iyi web sitesi için gereklidir. Bu bağlamda hazırlanmış, öne çıkan ve kazandıran web siteleri için teklif isteyin.

Sürekli gelişmekte olan dijital reklamcılık sektöründe markanızın önemini ve kalitesinin farkında olarak firmanızın Grafik Web Tasarım 3D Modelleme hizmetlerimiz ile tanıtımını yükselmesini sağlayarak rakiplerinizin önüne geçmesini sağlamaktayız.
“istplay” Design and Software.

Öncü Spor

  • MARKA İstanbul' un 2 Yakası
  • YIL 2018
  • NE YAPTIK istanbulun 2 yakası, blog sitesi
  • YETKİLİ KİŞİ Mustafa Zafer
  • KATEGORİ , ,